Az október 14-ei szombati hosszútávú egyéni bajnokságon a DVTK tájfutói közül Demeter Ambrus a felnőtt kategóriában ért el kiemelkedő eredményt bronzérmet szerezve, míg az F40A kategóriában dr. Kottman Dezső és Szörényi Gábor is az első hat között zárt.

Másnap a Pontbegyűjtő Csapat Bajnokságon a felnőtt kategóriában kiváló versenyzéssel a DVTK Tugyi Levente, Tőczik Vendel, Demeter Ambrus összeállításban az előkelő harmadik helyen ért célba. A szenior csapatok közül pedig két kategóriában is a dobogó legfelső fokára állhattak fel a Diósgyőr versenyzői. Az N165A kategóriában a dr. Hegedűs Ágnes, Várady Szilvia, dr. Zsigmond Judit hármas, míg az F105-ök között a Balabás Péter Gergő, Drapcsik Péter, Halona Gergely trió végzett az élen.

A tájfutó bajnokságok Nyíregyházán folytatódnak október 22-23-án az Éjszakai Egyéni és az Egyesületi Váltó OB-val, melyek egyúttal zárják is a sportág bajnokságainak idei sorát.