II. DVTK Girls Cup, 4. forduló, 2. mérkőzés

Diósgyőri VTK - Beniaminek Krosno 1-3 (1-1)

DVTK Edzőközpont, Játékvezetők: Ivancsó Dominik (Zutorcsik Gyula, Granovitter László).
Diósgyőri VTK: Galambvári O. - Bánsági H., Berki M., Farkas N., Keczán F., Szilvási N., Mezőssy M., Szabó Zs., Sándor L.,, Megyes Zs., Csere: K. Fomenko, Horváth K., Fekete R., Kádas D., Nagy L., Nagy E., Képes K., Böröczky L., Balogh V. Vezetőedző: Túróczi Loránt.
Beniaminek Krosno: O. Plaza - J. Galuszka, M. Krychta, P. Wolowiec, P. Bawor, N. Bogusz, M. Bialy, N. Ligezka, N. Kozyra, N. Klusek, M. Stefanowska. Csere: O. Ochedowska, N. Rak, M. Czech, A. Polak, W. Mazur. Vezetőedző: Kamola Dawid.
Gólszerző: Megyes Zs. (1-0) a 2., N. Bogusz  (1-1) a 18., P. Bawor (1-2) a 40., N. Kozyra (1-3) az 53. percben.

Túróczi Loránt: - A folyamatos terhelés miatt sajnos a lányokon látszódott a fáradtság. Az első félidőben mutatott játék teljesen rendben volt, de ugyanez a másodikról már nem mondható el. Felesleges hibákat követtünk el, gratulálok az ellenfélnek.